Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Spotkanie Komisji Bezpieczeństwa w Baranowie Sandomierskim

19-02-2020

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, na wniosek Rady Osiedla Baranowa Sandomierskiego  odbyło się w dniu dzisiejszym tj. 19 luty 2020 roku spotkanie Komisji Bezpieczeństwa w sprawie poprawy bezpieczeństwa ruchu na skrzyżowaniu dróg gminnych z droga powiatową nr 1121 R (tj. ul. Zamkowa w obrębie zamku w miejscowości Baranów Sandomierski.)

Udział w Komisji Bezpieczeństwa wzięli przedstawiciele Zarządcy Drogi Powiatowej, Starostwa Powiatowego, przedstawiciele Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Komendy Miejskiej Policji wydziału Ruchu Drogowego oraz Przewodniczący Rady Osiedla Baranowa Sandomierskiego.

 

Na spotkaniu Komisja bezpieczeństwa dostrzegła faktyczną możliwość realnego zagrożenia w obrębie zamku przez wyjeżdzających z zamku i włączających się do drogi gminnej jednokierunkowej. Dlatego też w dniu dzisiejszym, Komisja Bezpieczeństwa ustaliła sposób poprawy bezpieczeństwa poprzez zastosowanie znaków poziomych w postaci tzw. linii separacyjnych, mających za zadanie ukierunkowanie ruchu, w szczególności dla wyjeżdzających z zamku.

 

 

 

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała
Data wytworzenia: 2020-02-19
Data publikacji: 2020-02-19
Data modyfikacji: 2020-02-20